top of page

Yurt içi Komple ve Parsiyel              Yük Taşımacılığı

Hizmet verdiğimiz firmalara kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanarak lider kimliğimizden ödün vermeden hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Sahip olduğumuz öz mal araçlarımızın yanı sıra, uzun dönem sözleşmeli kiralık araçlar ile birlikte tüm Türkiye genelinde sorunsuz hizmet bakış açısı ile konteyner, açık yük, tenteli, lowbed, ADR taşımacılığı ve projeli lojistik taşıma hizmetleri vermektedir.

Firmamız, taşıma işleri organizatörlüğü yaparak TİO belgesine sahip olup; Türkiye genelinde Resmi Kurum, Özel Sektör ve limanlarda ihtiyaç duyulan her türlü taşımaları sorunsuz şekilde yerine getirmektedir.

Depolama Hizmetleri

Yaklaşık 3.000 m² Antrepo ve Serbest Depolama alanı bulunan İNCİ Nakliyat, Entegre Lojistik anlayışı ile hareket ederek, hizmet parçalarının tek bir hizmet sağlayıcıdan alınması sonucunda en hızlı şekilde, güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

İNCİ Nakliyat olarak, üretim yapınıza ve beklentilerinize göre uyarlanabilen esnek çözümlerimizle ihtiyaçlarınızı en ekonomik şekilde karşılamayı hedeflediğimiz depolama hizmetlerimizle de yanınızdayız. Sizlere dünyanın pek çok noktasında, ürününüzün ihtiyaç duyacağı saklama koşullarını sunan, kesintisiz güvenlik sistemleriyle 7/24 korunan, en gelişmiş depo yönetimi ve takip sistemlerine entegre, modern ve hijyenik depolama ve saklama çözümleri sunuyoruz.

İNCİ Nakliyat olarak, yurt içine yönelik projeleriniz için deniz, hava ve karayolu servislerimizi tek tek ya da farklı kombinasyonlarla kullanarak sadece projenize ve size özel yenilikçi ve yaratıcı çözümler üretiyoruz. Gabari dışı, ağır ve hacimli yükleri, profesyonel ekibimizle birlikte en ince detayına kadar planlayarak ve yöneterek, en güvenli şekilde istenilen noktaya ulaştırıyoruz.

Proje lojistiği gibi uzun soluklu, büyük çaplı, gayret ve özveri gerektiren bir alanda hizmet verebilmek için altyapımızı ve ekibimizi daima destekliyoruz. Özel projeler, kısa dönem için planlanabileceği gibi, uzun yıllar boyunca da sürebiliyor. İNCİ Nakliyat olarak bu bilinçle hareket ederek, motivasyonu yüksek, kendilerini sürekli geliştiren, meraklı, esnek ve eğitimli ekibimizle sizlere ihtiyacınız olduğu müddetçe destek verme garantisi sunuyoruz

Proje Taşımacılığı

bottom of page